Niedziela,21.10.2018r.

1. Przez cały miesiąc październik, zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, na których wraz z dziećmi i młodzieżą modlimy się w intencjach Kościoła i świata, zawierzając Maryi nasze rodziny i naszą parafię. Nabożeństwa rozpoczynamy o godz. 17:30.
2. Dziś dzieci z naszej szkoły prowadzą zbiórką funduszy dla Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem w ramach corocznej akcji „Pola Nadziei”. Zapraszamy do wsparcia. Za ofiary składamy Staropolskie Bóg Zapłać.
3. Na stoliczku, zostały już wyłożone kartki wypominkowe, do wypisania imion naszych zmarłych. Bardzo prosimy o bardzo czytelne wypisywanie imion.
4. Zapraszamy do zaopatrzenia się w prasę katolicką wyłożoną przy ostatnich ławkach.
5. W tym tygodniu:
W poniedziałek, 22 października, wspomnienie św. Jan Pawła II, papieża.
6. Dziękujemy gospodarzom, którzy pomogli w sprzątaniu i udekorowaniu kościoła. W najbliższą sobotę, 27 października prosimy o pomoc w sprzątaniu świątyni mieszkańców Małego Cichego od nr 75 – 81.

W czwartek, 25 października, obok mostu przy Szkole Podstawowej w Małem Cichem (przystanek autobusowy), od godz. 9:00 – 17:00, będzie prowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu RTV, AGD oraz odpadów niebezpiecznych. Bardzo prosimy o nieprzywożenie tych odpadów w czwartek, wcześniej niż od godz. 9:00.