Niedziela, 29.09.2019r.

1. Dziś, na nabożeństwie wieczornym będziemy się modlić za przyczyna św. Michała Archanioła. Będzie można otrzymać szkaplerz św. Michała Arch.
2. Od najbliższego wtorku, 1 października – zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe, które celebrujemy o godz. 17:30. W sposób szczególny zapraszamy dzieci i młodzież.
3.piątek, 4 października od godz. 9:00 z posługa sakramentalną odwiedzimy chorych naszej parafii. Spowiedź pierwszo-piątkowa o godz. 17:00.
4. W tym tygodniu:
W poniedziałek, 30 września – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
We wtorek, 1 października – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.
W środę, 2 października – wspomnienie św. Aniołów Stróżów. W tym dniu dzieci z naszej szkoły przyniosą do kościoła wykonane przez siebie anioły.
W piątek, 4 października – św. Ojca Franciszka.
W sobotę, 5 października – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej , dziewicy.
5. W najbliższą sobotę, 5 października o godz. 19:30 udajemy się do Ludźmierza, gdzie wspólnie z naszym dekanatem, będziemy uczestniczyć w nabożeństwie, procesji i różańcowej i mszy św. Pod kościołem będzie podstawiony o godz. 19:20 dla chętnych bus. Prosimy o zgłaszanie się zainteresowanych osób do najbliższego piątku wieczora.
6. Dziękujemy gospodarzom, którzy pomogli w sprzątaniu i udekorowaniu kościoła. W najbliższą sobotę, 5 października prosimy o pomoc w sprzątaniu świątyni mieszkańców Małego Cichego od nr 29-34.

Na plebanii można nabyć album: „Kościoły Archidiecezji Krakowskiej. Tysiącletnie dziedzictwo”. Z pięknymi zdjęciami wszystkich kościołów. Są również kościoły: nasz w Małem Cichem i na Wiktorówkach. Koszt albumu: 80 zł.

W najbliższą niedzielę, 6 października, dzieci z naszej szkoły będą w ramach akcji „Pola Nadziei”, jak co roku rozprowadzać cebulki żonkili. Zebrane fundusze przeznaczone są na hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem. Zachęcamy do wsparcia tej bardzo szlachetnej inicjatywy.